ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

         Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR okul ziyaretleri kapsamında Altındağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya geldi
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN  OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

            Eğitim-öğretim sürecini değerlendirmek amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Turan AKPINAR, Altındağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya geldi. 

           Okulun farklı atölyelerini dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Sayın AKPINAR, öğretmenlerle yaptığı toplantıda ise öğretmenlerin eğitim-öğretim süreci hakkındaki paylaşımlarını değerlendirdi. 

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerinin eşlik ettiği ziyarette Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri de hazır bulundular.  

23-12-201923-12-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.