ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR Okul ziyaretleri kapsamında Cebeci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya geldi
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN  OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

         Eğitim-Öğretim sürecini değerlendirmek amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Turan AKPINAR Cebeci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim yöneticileri ve Mamak İlçe Milli Eğitim yöneticilerinin Müdürümüze eşlik ettiği ziyarette sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Sayın AKPINAR, eğitim-öğretim faaliyetleriyle ilgili bilgi aldıktan sonra öğretmenlerle toplantı yaptı; ardından eğitim- öğretim ile ilgili ihtiyaç ve istekleri dinleyerek okulun tüm bölümlerinde incelemelerde bulundu.

16-12-201916-12-201916-12-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.