ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

          Bayramlar daima birlik ve beraberliğin vesilesi, yeni başlangıçların habercisi olmuşlardır. Bu Kurban Bayramı, yaşadığımız zor günlerden umut dolu geleceğe bakmamızı sağlayan ferah bir pencere olacaktır. 

          Geçmişin canlandığı, keyifli sohbetlerin edildiği ve çocuksu hayallerin yaşandığı bayramlarımız toplumumuzun en özel değerleridir. İnsan topluluklarını millet olma şuuruna ulaştıran, aynı hisler etrafında birleştiren işte bu değerlerdir.

          Bütün dünyada olduğu gibi bizi de etkisi altına alan Covid-19 Salgını nedeniyle bu Kurban Bayramını her zamanki gibi idrak etmemiz pek mümkün olmayacak maalesef. Lakin büyüklerimizi hatırlamaya, çocuklarımızı sevindirmeye, dargınlıkları bitirmeye ve paylaşmaya devam ederek bu mübarek bayramın ruhunu yaşamalı ve yaşatmalıyız. 

          Bu duygu ve düşüncelerle, huzurun ve mutluluğun paylaşıldığı, kırgınlıkların giderildiği, paylaşmanın nefes olduğu birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmenizi temenni eder, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

                                                                                                               Turan AKPINAR

                                                                                              ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.