ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKCI‘nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKCI‘nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım;

Mesleğinizle toplumun en değerli varlıkları ve seçkin insanları olduğunuzu, bu önemli günde bir kez daha belirtmek isterim. Geleceğimizin teminatı yarınların mimarı olarak gördüğümüz öğrencilerimizi; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller olarak yetiştirmek gayreti içindesiniz. Bu ülkenin bir ferdi olarak tüm çalışmalarınızı yürekten destekliyorum.    

Başta, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Şehit öğretmenlerimiz ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi  rahmet, minnet ve şükranla anıyor, ülkemizin geleceğini inşa eden eğitimin en önemli unsuru olarak gördüğümüz siz değerli öğretmenlerimin 24 Kasım öğretmenler gününü yürekten kutluyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.