ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı Kahramankazan’ı Ziyaret Etti

Ankara Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı, 15 Temmuz darbe girişiminde genç yaşlı demeden kritik bir noktada, inanılmaz bir mücadele vererek ilçesine ‘’Kahraman’’ unvanını kazandıran Kahramankazan’a giderek Kaymakam Engin Aksakal ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü makamlarında ziyaret etti. 
İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı Kahramankazan’ı Ziyaret Etti

Vefa Bardakcı, Kahramankazan Belediye Başkanlığını ziyaretinde 15 Temmuz darbe girişimi esnasında göstermiş oldukları cesaretten dolayı Kahramankazan halkına minnettarlığını ifade ederek, ‘Öncelikle 15 Temmuz darbe girişiminde milli irade ve demokrasiyi canlarını feda  ederek koruyan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. İlçemizde eğitim alanında yaşanan gelişmelerin  sağladığı olumlu etkileri büyük bir memnuniyetle takip etmekteyiz. Bu güzel gelişmelerin diğer ilçelerimize de örnek olmasını temenni ediyoruz.’ dedi.

Kahramankazan  Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilçelerinin  sosyo-ekonomik ve kültürel anlamda hızla ilerlediğini, bu durumun  okullaşma ve mezunların istihdamı açısından da önem arz ettiğini ifade etti.

Bardakcı’nın İlçe Kaymakamlığını ziyaretinde ise, ‘Nüfus artış hızına bakıldığında ilçemizde her an yeni bir okul ihtiyacının oluşabileceğini göz önünde bulundurmak zorundayız. İlçedeki çalışmaları ve gelişmeleri büyük bir memnuniyetle  takip etmekteyiz. Eğitim alanında isabetli kararlar alıp doğru planlamalar yaparak akademik başarıyı daha üst seviyelere taşıyabiliriz.’ dedi.

Kaymakam Engin Aksakal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Gelişim potansiyeli yüksek olan ilçemizde kendi sorumluluk alanlarımızdaki çalışmalarda rasyonel yaklaşımlar sergilemekteyiz. Ayrıca görev yaptığımız her alanda birer öğretmen olduğumuzun da farkındayız.’ dedi.

Kahramankazan´ı ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı´ya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İhsan Yalçınkaya, Şube Müdürleri Zafer Yılmaz, Celal Yıldırım, Yakup Demir ile Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Oğuz ve diğer yöneticiler eşlik etti.

21-11-201621-11-2016

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.