ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN TURAN AKPINAR'IN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN TURAN AKPINAR'IN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

'Aç kapıyı bekle bizi

Hep beraber gelen biziz'

 

Çocuklarımız için hazırız bekliyoruz. Yeni bir dönemin başlangıcıyla okulun ilk gün sevincini yeniden yaşıyoruz. 2019-2020 eğitim öğretim yılını büyük bir coşkuyla karşılıyor, yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimizle paylaşıyoruz.  Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni eğitim öğretim yılını içtenlikle tebrik ediyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyorum.

'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' ilkemizin özünü de eğitim oluşturmaktadır. Milletleri ayağa kaldıracak, geleceğe taşıyacak yegane miras, eğitim üzerine inşa edilmiş bir toplum ve nitelikli insan gücüdür. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü özelliklerine uygun olarak yetiştirmek için, tüm imkânlarımızla hep beraber çalışmaya devam ediyoruz.

Mutlu çocuklar, güçlü Türkiye hedefiyle çocuklarımızı bilginin takipçisi, araştırmacı ve her yaşta eğitime açık bireyler olarak yetiştirme sorumluluğuyla yeni Türkiye yolunda, çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara en iyi biçimde hazırlamakta kararlıyız.

Bu düşüncelerle, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, yarınların geleceği olan kıymetli öğrencilere ve değerli öğretmenlerimize başarılar diliyorum.

Şimdi 1 milyon 90 bin öğrencimizle kucaklaşma zamanı... Geleceğimizi ilmek ilmek dokuyan eğitimci ordumuzla, geleceğe umutla bakan öğrencilerimizle yeni döneme hazırız. Mutlu çocuklar, güçlü Türkiye için hazırız bekliyoruz. Sevgili çocuklar, evinize hoş geldiniz.

 

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.