ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdi

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, aralıksız gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Mamak’ taki okullarla devam etti. Bozkurt’un ilk durağı Mamak Piri Reis İlkokulu oldu.

 

Bozkurt, Mamak İlçe Müdürü Rahmi Güney’in de refakat ettiği ziyaretinde ilk olarak okulun birimlerini gezdi. İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u okullarında görmekten çok mutlu olduklarını belirten Okul Müdürü, okulla ilgili bilgiler verdi. Sınıfları dolaşan Erol Bozkurt, öğrencilerle ve sınıf öğretmenleriyle sohbet etti. Miniklerin arasında çok neşeli olduğu görülen Bozkurt, öğretmenlerin isteklerini ve sorunlarını dinledi.

 

İlkokul bünyesinde bulunan anasınıfını da ziyaret eden Bozkurt, sevimli minikleri ve çalışmalarını hayranlıkla izledi; onlarla tek tek ilgilendi, miniklere sorular sordu. Okuldaki öğretmenler, öğrenciler, çalışanlar ve velilerle çok sıcak, samimi sohbetler etti.

 

Erol Bozkurt, daha sonra Mamak Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu. Okul Müdürü ve öğretmenlerle sohbet eden Bozkurt, yürütülen eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Gittiği bütün okullarda büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’un Mamak’taki son durağı Mehmet Çekiç Ortaokulu’nun hazırladığı TÜBİTAK 4006 proje sergisi oldu. Öğrencilerin hazırladığı projeleri ilgiyle inceleyen Erol Bozkurt, projeleri hazırlayan öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgi aldı.  

 

Bozkurt’un Mamak ziyaretlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Şube Müdürleri Zeki Erdugan ve Adem Öztürk de hazır bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdiİl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdiİl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdiİl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdiİl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdiİl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdiİl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdiİl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Mamaklı Öğrencilerle Neşeli Dakikalar Geçirdi

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.