ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiören’de Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiören’de Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, okul yöneticileriyle bir araya gelebilmek ve onlarla iletişimi ve paylaşımı daha etkili biçimde sürdürmek amacıyla düzenlenen toplantılara devam ediyor. Toplantıların yeni durağı Keçiören’di.

 

28 Mayıs 2015 günü Keçiören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir araya gelen yöneticilere ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil hitap etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yürüttükleri çalışmalar ve projeler hakkında kısa bilgi verdi. Bu yıl için değerlerimizi gençlerimizle buluşturmak heyecanıyla yoğun bir etkinlik programı yaptıklarını ifade eden Kılıçgil, emeği geçen herkese en kalbi duygularıyla teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. Mustafa Kılıçgil: “Keçiören’in başta okul ve derslik ihtiyacının karşılanması olmak üzere, her konuda bizimle birlikte yoğun gayret gösteren İl Milli Eğitim Müdürü’müz Sayın Erol Bozkurt’a huzurunuzda minnet ve şükranlarımı ifade etmek istiyorum. Sizleri ilçemizde misafir etmek bizim için onurdur.” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu konuşmasında, bir plan dâhilinde Ankara’ daki eğitimcileri fırsat buldukça bir araya getirmeye çalıştıklarını; çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunmaya; yönetici ve öğretmenlerin görüş ve önerilerinden istifade etmeye özen gösterdiklerini ifade etti.

 

Erol Bozkurt, okul müdürleri ve öğretmenleri özlediğini belirterek başladığı konuşmasında Keçiören’de olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu; bu sayede hasret giderme fırsatı bulduğunu belirtti.

 

Bozkurt sözlerini: “Ankara’da eğitim ve eğitim yönetimi alanında etkili bir sistem oluşturmak ve kurguladığımız sisteme takım arkadaşlarımızın da destek olmasını sağlamak için, ilçe müdürleri ve okul müdürleriyle bir araya gelmeye özen gösterdik.” diye sürdürdü. Okul müdürlerine, yönetimi takım arkadaşlarıyla paylaşmalarını tavsiye etti.

 

Erol Bozkurt, okullarımızda yürütülen bilim, sanat ve spor alanında öğrencilerimizin başarılarından dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek: “Bizler çalışmalarımızla pek çok kişinin ruhuna dokunuyoruz. Bu nedenle çok dikkatli ve özenli olmalı; insanı önceleyen yönetim anlayışımızla farkımızı ortaya koymalıyız. Biz akademik başarıyı önemsiyoruz; ancak ondan daha çok çocuklarımızın sosyalleşmelerini; spor, halkoyunları, şiir, resim, sanat gibi alanların en az biriyle meşgul olmasını istiyoruz. Teneffüse koşarak çıkan öğrencilerimizin derse de benzer bir istekle girmesini sağlamak gayretindeyiz.” dedi.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, konuşmasını 7-8 Temmuz’da düzenledikleri Üniversite Tercih Fuarına katılımın teşvik edilmesini; TEOG yerleştirmeleri ve üniversite tercihleri konusunda öğrenci ve velilere yardımcı olmak için gerekli hazırlıkların titizlikle yapılmasını isteyerek tamamladı.

 

Bozkurt, toplantı çıkışında bütün okul müdürleriyle tek tek selamlaşarak sohbet etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldiİl Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Keçiörende Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.