ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Vefa BARDAKCI’nın Sene Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Vefa BARDAKCI’nın Sene Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Vefa BARDAKCI’nın Sene Sonu Mesajı

 

Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Veliler ve Değerli Meslektaşlarım

 

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle el ele vererek uyum içerisinde bir öğretim yılını daha başarıyla tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

2016-2017 Eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Öncelikle Ankara Millî Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi çok sevdiğimizi ve onlarla gurur duyduğumuzu belirtmek istiyoruz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın her zaman yanlarında olacağımızı ve onların en iyiye ulaşabilmeleri için daima çalışacağımızı bilmelerini istiyoruz.

Çocuklarımızı ve gençlerimizi milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlerine sahip çıkan; ailesini, milletini, vatanını seven; evrensel değerlere bağlı, insan haklarına saygılı, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, kendine güven duyan, çok yönlü düşünebilen, bilgiye ulaşan ve bilgiyi kullanan, yeniliklere açık ve topluma yararlı olan bireyler olarak yetiştirmenin iyi bir eğitimle gerçekleşeceğinin bilincindeyiz. 

             Bir öğretim yılı daha biterken öğrencilerimizin gelecekleriyle ilgili çizecekleri yolda bizler, öğretmenleri, anne ve babaları olarak her zaman yanlarında olacağız. Karne notları nasıl olursa olsun çocuklarımızın yanında olmamız, onları anladığımızı gösteren davranışlarda bulunmamız çocuklarımız için son derece önemli olacak ve onların özgüvenlerini arttıracaktır.

             Gençlerimizin, hazırlıklarını tamamladığı ve zorlu bir sınav maratonunun başlayacağı bu günlerde yanınızda olmak ve size destek vermek bizleri mutlu edecektir. Bu duygularla 10-11-17 ve 18 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Lisans Yerleştirme Sınavlarında (LYS) bütün öğrencilerimize üstün başarılar diliyoruz.

             2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle eğitim camiamızdaki tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor, sağlık, başarı ve mutluluklarla dolu gönüllerince bir tatil geçirmelerini diliyoruz. 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.