ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar'ın Yıl Sonu Karne Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar'ın Yıl Sonu Karne Mesajı

2018-2019 eğitim öğretim yılınıgüvenli ve huzur içerisinde tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktığımız bu süreçte ilimizde eğitimde kalitenin artması için eğitim paydaşlarımızla birlikte birçok projeye imza atarak başarılı sonuçlar elde ettik. Bu vesile ile tüm eğitim yöneticilerimizin ve öğretmenlerimizin yıl boyu sergiledikleri özverili çalışmaları, öğrencilerimizin üstün gayretleri ve paydaşlarımızın emeği için kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Eğitim öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyor, sizlerle birlikte aynı heyecanı paylaşıyorum. Yoğun bir dönem sonunda emeklerinizin karşılığı olan karneleri alacaksınız. Sizlerin elde ettiği başarılar, bizler için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetişiyor olmanız bizleri her zaman sevindiriyor, gururlandırıyor. Sizleri yürekten kutluyor; tatilinizi bol bol dinlenerek, kitap okuyarak, spor yaparak, seyahat ederek verimli, güzel bir tatil dönemi geçirmenizi ve yeni eğitim-öğretim yılına enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı diliyorum.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Eğitim ordumuzun neferleri olan sizlerle ülkemiz, milletimiz, çocuklarımız, bugünümüz, geleceğimiz ve yarınlarımız adına eğitimde başarı hikayelerini birlikte yazıyoruz. "Biz" olma bilinci ve inancıyla çıktığımız bu kutsal yolculukta yılmadan, yorulmadan hedeflerimize ilk günkü aşkla bütün bir yıl devam ettiniz. Yıl boyu sergilediğiniz emek, sabır ve tüm fedakârlıklarınız için sizlere teşekkür ediyorum. 

Geleceğimizi inşa etme, ülkemizin 2023 ve sonrası vizyonunu gerçekleştirmede bizi başarıya götürecek nesilleri yetiştirme yolunda devam edeceğimiz yeni eğitim öğretim yılına yeni heyecanlar, yeni umutlar biriktireceğiniz huzurlu ve verimli bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Sevgili Veliler,

Ruhuna dokunduğunuz her öğrencinin yarın gönüller inşa edeceği bilinci ve sizlerin desteği ile yetiştirdiğimiz çocuklarımız karnelerini alacaklar. Sizlerden ricamız Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un da belirttiği gibi "elinde karnesiyle size doğru koşmakta olan çocuğu, kendi çocukluğunuzu, kendi öğrenciliğinizi karşılar gibi karşılamanız"dır. Öğrencilerinizin karnelerinde karşılaştığınız durum ne olursa olsun çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip sürdürmenizi bekliyoruz. Bir sonraki eğitim öğretim dönemine iyi bir başlangıç yapabilmek için çocuklarımızla daha fazla ve kaliteli zamanlar geçirmeniz, çocuklarınızın değerli olduğunu onlara hissettirmeniz, yetenekleri doğrultusunda verimli bir tatil dönemi geçirmeleri için fırsatlar sağlamanız büyük önem taşımaktadır. Hepinize çocuklarınızla geçireceğiniz mutlu, sağlıklı ve huzurlu tatiller temenni ediyorum.

Bu vesileyle, eğitim kalitesinin yükselmesi için her türlü desteği veren başta Valimiz Sayın Vasip Şahin olmak üzere, ilçe kaymakamlarımıza, il millî eğitim müdürlüğünde görev yapan çalışma arkadaşlarıma, ilçe milî eğitim müdürlerime, ilçe millî eğitim müdürlükleri yönetici ve personeline, okullarımızda görev yapan yönetici, öğretmen ve personelime, okul aile birliklerimizin değerli başkan ve üyelerine, velilerimize teşekkür ediyor, çocuklarımızın  tatillerini sağlık, mutluluk, huzur içinde geçirmelerini temenni ediyorum.

                                                                                                                                                 Turan AKPINAR

                                                                                                                                                  İl Millî Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.