ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN YENİ YIL MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN YENİ YIL MESAJI

          Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Çocuklarımız ve Saygıdeğer Velilerimiz!

          Bizler, her başlangıcı yeni yıl her çocuğu umut biliriz. Eğitime gönül veren herkesle beraber sevgi, umut ve işimizi en iyi şekilde yapma gayretinin heyecanın içindeyiz.

Ankaramızın dinamik ve özverili eğitim camiası olarak bizler; ülkemizin büyük hedeflerine ulaşma noktasında değişim ve dönüşümün başkenti konumundayız. Bizler; geride bıraktığımız yıl olduğu gibi 2022 yılı boyunca da eğitimde vizyon edindiğimiz 2023 hedeflerimize ulaşmak adına hep birlikte azimle çalışacağız.

 

          Değerli Öğretmenlerimiz!

          Dokundukları her şeye ve her yere aydınlıklardan bir parça düşüren; içimizin gülen yüzleri çocuklarımızın gözündeki pırıltıya olan sevdanızı yüreğinizde taşıdığınıza ve güzel yüreklerinizin yönlendirdiği yolda ilerlediğinize olan inancım tamdır. Sizi görünce parlıyorsa gözleri çocukların ve bir gürültü kopuyorsa sevinçten, belki de tam o noktadır yüreklere dokunmak...

          Değişim ancak içeriden açılan bir kapıdır. Sizler, çocuklarımızın hayat kapılarını açan anahtarlarsınız. Çocuklarımıza sizler rehberlik edecek; düşlediğimiz yarınları inşa etmeleri için sizler onlara yardımcı olacaksınız.

 

          Saygıdeğer Velilerimiz!

          İçimizdeki en temiz yüreklerin sahipleri çocuklarımızı ancak birlikte çalışarak; birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştirebilir, yaşanan değerli zamanları bu şekilde çoğaltabiliriz. Sizler, sabırla ve fedakârlıkla birlikte oluşturacağımız tüm değerli zamanlarda en büyük desteğimizsiniz.

 

          Sevgili Çocuklarımız!

          Yüzlerinizdeki gülümseme, gözlerinizdeki ışıltı, umutlarınız ve hayâlleriniz bizlere güç vermekte, ülkemizin mutlu yarınlarına olan inancımızı bir kat daha güçlü kılmaktadır. Kahraman bir milletin çocukları olarak sizler, istikbâlimizsiniz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek ve yarınlara taşıyacak olan sizlersiniz.

          Hedeflerimize ulaşmada en büyük güç kaynağımız varlığından güç aldığımız sizlersiniz. Daha müreffeh bir gelecek inşa etme konusunda sizlere güveniyoruz. Başarılarınız ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle; çocuklarımıza, öğretmenlerimize, velilerimize, tüm çalışma arkadaşlarıma ve eğitime gönül veren herkese sağlıklı, başarılı ve huzur dolu yeni bir yıl diliyorum.

                                                                                                                            Harun FATSA

                                                                                                              Ankara İl Millî Eğitim Müdürü

 

 

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.