ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

12 Eylülde başladığımız eğitim öğretim yılının birinci dönemini geride bıraktık. Çok çalıştınız, çok yoruldunuz iyi bir tatili hak ettiniz. Tatilinizi eğlenerek, keşfederek, oyun oynayarak, hayal ederek ve kitap okuyarak geçirmenizi tavsiye ediyor hepinize iyi tatiller diliyorum. Her yönüyle verimli bir süreç olarak değerlendirdiğimiz bu eğitim öğretim döneminde gösterdikleri gayret ve özverili çalışmalar için değerli okul yöneticilerimize de çok teşekkür ediyorum. Biliyoruz ki öğrencilerimizin tatilde olduğu bu süreçte okullardaki eksikler giderilerek ikinci döneme daha iyi bir eğitim öğretim ortamı ile öğrencilerimizi karşılayacağız. İlham veren, yol gösteren, öğrencilerine yeni dünyalar açarak ufkunu genişleten, büyük bir sabır ve aşk ile işini yapan kıymetli öğretmenlerime de sağlıklı, huzurlu, tam anlamı ile dinlenebildiğiniz bir tatil diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Bir eğitim öğretim dönemini de hep birlikte geride bırakıyoruz. Her zaman yanımızda ve destek olduğunuz için siz değerli velilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi iki haftalığına sizlere emanet ediyoruz. Tüm öğrencilerimizi 6 Şubatta dinlenmiş ve sağlıklı olarak sınıflarına bekliyoruz.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.