ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Ankara Şube Başkanı Doç. Dr. Mevlüt Karataş Ankara Millî Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Yeşilay Ankara Şube Başkanlığının Olağan Genel Kurulunda Şube Başkanlığına seçilen Doç. Dr. Mevlüt Karataş ve beraberindeki heyet, Ankara Millî Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı’yı makamında ziyaret etti.
Yeşilay Ankara Şube Başkanı Doç. Dr. Mevlüt Karataş Ankara Millî Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Ankara’nın, özellikle sigara bağımlılığı ile mücadelede iyi bir noktada olduğunu fakat önemli olanın bu mücadelenin sürdürülebilir kılınması gerektiğini vurgulayan Doç. Dr. Mevlüt Karataş, ‘Gençlerimizde zararlı alışkanlıklara karşı farkındalık oluşturmak için Yeşilay ve Millî Eğitim’in birlikte yürüttüğü çalışmalar hayati önem taşıyor. Önümüzdeki dönemde de yeni ve daha güzel ortak projelerle çalışmalarımıza devam etmeyi temenni ediyoruz.’ dedi.

Millî Eğitim camiasının; tütün, alkol ve madde bağımlılığı gibi gençliğimize ve toplumumuza zarar veren bütün zararlı alışkanlıklara karşı gösterilen mücadelede her zaman Yeşilay’ın yanında olduğunu ifade eden Bardakcı, ‘Bir şeyin mücadelesini veriyorsak, öncelikle insanları bunun zararlarına inandırmalıyız. Tütün, alkol ve madde bağımlılığı gibi zararlı alışkanlıkların mücadelesi, toplumun bağımlılıklarla mücadele kapasitesinin geliştirilmesi ve toplumun bilinç ve güç kaynaklarını harekete geçirme konusunda Ankara Millî Eğitim Müdürlüğü olarak üzerimize düşen her desteği sağlamaya hazırız.’ dedi.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyaret sırasında, yürütülen ve planlanan çalışmalar ile gelecekte ne gibi projeler yapılabileceği hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

17-02-201717-02-2017

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.