ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Her Zaman, Her Yerde, Herkes İçin Eğitim...

Her Zaman, Her Yerde, Herkes İçin Eğitim...

          Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ve eşleri Sn. Rana SELÇUK Hanımefendi, Keçiören Kalaba Kent Meydanı'nda düzenlediğimiz "Hayat Boyu Öğrenme Haftası Final Programı'na" katıldılar. Kendilerine; Valimiz Sayın Vasip ŞAHİN, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sn. Yusuf BÜYÜK, Müdürümüz Sn. Turan AKPINAR ve eşleri Sn. Muazzez AKPINAR Hanımefendi, Keçiören Kaymakamı Sn. Uğur BULUT ve Keçiören Belediye Başkanı Sn. Turgut ALTINOK ile il ve ilçe yöneticilerimiz eşlik ettiler.

          "Her Zaman, Her Yerde, Herkes İçin Eğitim" ilkesini temel alan program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Protokol konuşmaları ile devam eden programda yabancı uyruklu öğrencilerimizden oluşan koro "İstiklal Marşı Oratoryosu' nu" seslendirdiler. Öğrencilerimizin şiirler okuduğu program, müzik dinletisi ile devam etti. Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verilirken Halk oyunları gösterisi ve "Miras" giysi koleksiyonu sunumlarının ardından final programı sona erdi.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.