ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERLERDEN ANKARA'DA EĞİTİME DESTEKLER DEVAM EDİYOR

HAYIRSEVERLERDEN ANKARA'DA EĞİTİME DESTEKLER DEVAM EDİYOR

"Eğitime %100 Destek Projesi" kapsamında, Ankara Valimiz Sayın Vasip ŞAHİN'in huzurunda Ankara Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Hayırseverler Canan ÖZBAĞI ve Nihat ÖZBAĞI arasında protokol imzalandı.

 "Eğitime %100 Destek Projesi" kapsamında Çankaya İlçesi'nde bulunan yıkım kararı alınan Hürriyet İlkokulu binasının Hayırseverler Canan ÖZBAĞI ve Nihat ÖZBAĞI tarafından yıkılması ve yerine isim hakkı verilmek kaydı ile 16 derslikli ilkokul projesinin kendileri tarafından anahtar teslimi yapılarak Valiliğimize (İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ) teslim edilmesi ile ilgili protokol imzalandı.

 Törene Vali Yardımcımız Sayın Ali SÖZEN, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve Şube Müdürümüz Yusuf Ziya YILDIRIM da katıldılar.

03-03-2020

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.