ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKILLI TEKNOLOJİLER VE YAZILIM GELİŞTİRME MESLEKİ GELİŞİM PROGRAMI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un katılımlarıyla gerçekleşen "Akıllı Teknolojiler Ve Yazılım Geliştirme Mesleki Gelişim Programı Tanıtım Toplantısı"nda Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR da Bakanımıza eşlik ettiler.
AKILLI TEKNOLOJİLER VE YAZILIM GELİŞTİRME MESLEKİ GELİŞİM PROGRAMI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve CISCO iş birliğiyle  düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Bakanımız Sayın  Ziya SELÇUK, Bakan Yardımız Sayın Mustafa SAFRAN, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürümüz Sayın Adnan BOYACI, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Sadri ŞENSOY, CISCO Türkiye Genel Müdürü Sayın Didem DURU, Daire Başkanları ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR katıldılar.

Program Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sayın  Adnan BOYACI ve CISCO Genel Müdürü Sayın Didem DURU''nun programın içeriği ve faydaları hakkındaki konuşmalarının ardından Bakanımız Sayın  Ziya SELÇUK da bir konuşma yaptılar. Sözlerinde  bilişim dünyasının insan yaşamına etkisine değinen  Bakanımız  " Bizim bugün CISCO ile beraber öğretmenler için düzenlediğimiz bu faaliyetin hem bilişim öğretmenleri açısından daha teknik bir yönü hem de siber güvenlik gibi konular açısından bütün öğretmenlerimizi ilgilendiren daha yaygın bir konumu var."  diyerek programın önemine dikkat çektiler.

Bakanımızın konuşmasının ardından toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

14-01-202014-01-202014-01-2020

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.