ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİR ARA, BİR ARALIK DEĞİL HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

BİR ARA, BİR ARALIK DEĞİL HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

        Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Konferans Salonunu'nda  3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle düzenlenen programa katıldı.

        Programa, Talim Terbiye Kurulu Başkanı Yardımcısı  Dr. Hüseyin ŞİRİN, Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve eşleri Hanımefendi Muazzez AKPINAR, Müdür Yardımcımız  Abdurrahman TÜLÜCE, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ,  Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin, milletvekili eşleri, bazı kurum müdürleri, engelli vatandaşlarımız, engelli öğrencilerimiz ve aileleri katıldı. 

        Programda konuşma yapan Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, 'Yaratılanı severiz Yaratan'dan ötürü.' düsturuyla hareket ettiklerini, insan sevgisini yüreğinde özümsemiş bir milletin evladı olarak böyle günlerin toplumun kucaklaşması adına önemli  ve gerekli olduğunu söyledi.  'Bir ara, bir Aralık değil her zaman yanınızdayız.' ifadesiyle engelli kardeşlerimizin herkes tarafından hatırlanması gerektiğini  ifade etti.  

        Programda Mithat Enç Görme Engelliler Ortaokulu, Sait Ulusoy Özel Eğitim Uygulama Okulu, Kani Karaca Görme Engelliler İmam Hatip Ortaokulu, Ümit Kaplan Özel Eğitim Meslek Okulu, Gölbaşı Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi ve İller Bankası Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerinin sergi ve gösterileri izleyicilerin beğenilerine sunuldu.

        Program, değerli katılımcıların konuşmaları ve öğrencilerimizin gösterilerinin ardından Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin'in verdiği muhteşem konserle sona erdi.

03-12-201903-12-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.