ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ EĞİTİM MERKEZLERİNİN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

MESLEKİ EĞİTİM MERKEZLERİNİN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

         Mesleki Eğitim Merkezlerinin değerlendirme toplantısı Vali Yardımcımız Sayın Ali SÖZEN başkanlığında Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı toplantı salonunda yapıldı.

         Mesleki ve teknik eğitimin tanıtılması, mesleki ve teknik eğitime yönlendirme, teşvik etme ve rehberlik konularının görüşüldüğü toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın İbrahim Karakoç ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katılırken, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin eğitim temsilcileri de hazır bulundu.

         Önümüzdeki dönem itibariyle mesleki eğitim merkezlerine kayıtların artırılması doğrultusunda görüşlerin de belirtildiği toplantı Vali Yardımcımız Sayın Ali SÖZEN'in katılımcılara teşekkür etmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

07-08-201907-08-201907-08-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.