ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KALKINMA AJANSI TEKNİK DESTEK İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ
![KALKINMA AJANSI TEKNİK DESTEK İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_02/14170932_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif ŞAYIK’ın katılımlarıyla Ankara Kalkınma Ajansı Teknik Destek İmza Töreni gerçekleştirildi. 2018 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemi desteklenmeye hak kazanan 15 kurum ve okulumuzun projelerinin imzalandığı törende Müdür Yardımcımız Mehmet ÇALIŞKAN da hazır bulundular.