ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÇANKAYA VE GÖLBAŞI İLÇELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÇANKAYA VE GÖLBAŞI İLÇELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/13204219_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, Çankaya ve Gölbaşı ilçelerimizde yapımı devam okulların inşaat alanı ile eğitim veren okulların fiziki durumları, eğitim-öğretim süreci hakkında okul idaresinden bilgi aldı. Ziyaret esnasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Göktan METO, Abdurrahman TÜLÜCE, Hüseyin BALTUTAR ile Bedri EKŞİ de hazır bulundular.