ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı’nın Yarıyıl tatili mesajı

Ankara Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı’nın Yarıyıl tatili mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz;          

2017/2018 Eğitim Öğretim yılı birinci dönemini tamamladığımız bugün de  öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor,tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli meslektaşlarım;

Nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyorum.Geleceğimizi inşa etme yolunda ,eğitim adına yaktığınız meşaleyi sonsuza dek taşıyacağınıza yürekten inanıyorum,çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Evlatlarınızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi bir insan olması ve nitelikli bir insan olarak yetişmesi de bizim için çok önemli. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeli ve her alanda desteklemeliyiz.

Başta yönetici ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımıza özverili çalışmaları,velilerimize ise destekleri için teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.