ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artistik Jimnastik Türkiye Şampiyonlarının Ziyareti

Artistik Jimnastikte Türkiye 1.’si olan Hayat Koleji öğrencileri; okul idarecileri ve öğretmenleri eşliğinde Ankara Millî Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı’yı makamında ziyaret etti.
Artistik Jimnastik Türkiye Şampiyonlarının Ziyareti

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 5 – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bolu’da düzenlemiş olduğu, Okullar Arası Artistik Jimnastik Yarışmasında, Türkiye birincisi olan Hayat Koleji öğrencileri; Seza Özcan, Egehan İbili, Ahmet Başıbüyük ve Arda Bağdat mutluluklarını ve heyecanlarını Ankara Millî Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı ile paylaştı.

Sporcu çocuklarımızın ziyaretinden ve başarılarından dolayı memnuniyetlerini dile getiren Vefa Bardakcı, ‘Çocuklarımızın akademik çalışmalarının beraberinde sporla ilgilenmeleri ve sporu yaşam biçimi haline getirmeleri mutluluk verici bir durumdur. Spor yapan ilköğretim çağı öğrencilerininokul başarılarının olumlu etkilendiği, düzenli ve disiplinli oldukları, sorumluluk duygularının arttığı, ailesi ve çevresiyle olumlu iletişim kurmaya başladığı, sağlıklı ve mutlu geliştikleri yapılan araştırmalarla desteklenmektedir. Öğrencilerimizin bu başarılara ulaşmalarında onlara rehberlik eden öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.’ dedi. Ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi.

15-05-201715-05-201715-05-2017

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.