ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Hacı Bayram-ı Velî’yi Öğreniyor

Ankara Kalkınma Ajansı, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Kalem Eğitim Kültür Akademi Derneği arasında Ankara’nın sembol değerlerinden olan Hacı Bayram-ı Velî konulu bir kompozisyon yarışması protokolü imzalandı.
Öğrenciler Hacı Bayram-ı Velî’yi Öğreniyor

Anadolu´da dil ve kültür birliğinin sağlanmasında etkin rol oynamış, bilim ve tasavvufu birleştirmeyi başarmış ünlü Türk âlimlerinden Hacı Bayram Velî’nin hayatının Ankara’daki ortaokul ve lise öğrencileri tarafından araştırılarak öğrenilmesini ve genç nesillerimizin millî ve manevi şuurunun güçlendirilmesini hedefleyen yarışmanın protokolü, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, Ankara Millî Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı ve Kalem Eğitim Kültür Akademi Derneği Başkanı Mustafa Uysal tarafından imzalandı.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.