ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜLÇİN TOĞAY ANAOKULU PROTOKOLÜ İMZALANDI

GÜLÇİN TOĞAY ANAOKULU PROTOKOLÜ İMZALANDI

       Hayırsever Vatandaş Emel Toğay tarafından yaptırılarak, Milli Eğitim Müdürlüğü´ne hibe edilecek olan 4 derslikli “Gülçin Toğay Anaokulu” protokolü, Ankara Valisi Sayın Vasip ŞAHİN, Milli Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR ve hayırsever Emel TOĞAY’ın katılımlarıyla imzalandı.

       Vali Vasip ŞAHİN imza töreninde, Yenimahalle ilçesi, Ergazi Mahallesi’nde Milli Eğitim Bakanlığı’nca yaptırılacak olan “Gülçin Toğay Anaokulu”nun yapımı için sunduğu katkılarda dolayı, hayırsever vatandaş Emel Toğay’a teşekkür etti.

       İmza töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar ise “Elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Gülçin Toğay kızımızın adı, anaokulumuzda ebediyen yaşatılacaktır. Hayırsever Emel Toğay Hanımefendiye eğitim ve öğretime sağlayacakları katkıdan dolayı teşekkür ederim.” dedi.

       Valilik makamında gerçekleştirilen programda Şube Müdürümüz Yusuf Ziya Yıldırım ve hayırsever Emel Toğay’ ın yakınları da hazır bulundu. Program, protokolün imzalanması ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

15-03-201915-03-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.