ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"GÖLBAŞI MESLEKÎ EĞİTİMLE GELİŞİYOR" PROJESİ ÇALIŞTAYI'NDA YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZ İLE BULUŞTUK

Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR; "Gölbaşı Mesleki Eğitimle Gelişiyor" Projesi Mesleki Eğitim Çalıştayı'na katılarak yönetici ve öğretmenlerimize hitap ettiler. Kendilerine, Gölbaşı Kaymakamı Sayın Tülay BAYDAR BİLGİHAN ve Müdür Yardımcımız Sayın Bedri EKŞİ ile İlçe MEM Sayın Salih NAMAL da eşlik ettiler.


          "Gölbaşı Mesleki Eğitimle Gelişiyor" Projesi Mesleki Eğitim Çalıştayı ile mesleki teknik eğitimin öncelikli sanayi sektörü olmak üzere sektörel bazda yeniden modellenmesi, mesleki ve teknik eğitimle ilgili toplumsal algı ve öğrenci profili, mesleki eğitim programları ve işletmelerde beceri/staj eğitimine ilişkin sorunlar ve çözüm önerilerini Gölbaşı ilçesi özelinde ele almak amaçlanmıştır.

          Gölbaşı ilçesinin mesleki ve teknik eğitim konusunda, sektör analizi ve çalıştay raporlarından elde edilen sonuçlar doğrultusunda yeni açılacak, alan ve dallarla önemli bir ivme kazanması beklenmektedir.

          Çalıştay ile birlikte tespit edilecek sorun alanlarına yönelik ortaya konulacak çözüm önerilerini ve hayata geçirilecek olan uygulamaları da içeren projenin başta Gölbaşı ve Ankara olmak üzere ülkemize hayırlı olmasını diliyor, Ankara Kalkınma Ajansı'nın desteklediği "Gölbaşı Meslekî Eğitimle Gelişiyor" Projesi'ne ve ilgili çalıştayda emeği geçen tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

03-06-202103-06-202103-06-2021

 

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.