ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ DR. SAYIN MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA YAHYA ÖZSOY ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNU ZİYARET ETTİ
![GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ DR. SAYIN MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA YAHYA ÖZSOY ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2018_12/03170559_1.jpg)
Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, Vali Yardımcımız Sayın Ali SÖZEN ile Milli Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, Altındağ İlçesi Yahya Özsoy Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret ettiler. Ziyarette Müdür Yardımcımız Nesrin KAKIRMAN da hazır bulundular.