ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Kızlar Futsal Ankara Şampiyonlarından Ziyaret

Genç Kızlar Futsal Ankara Şampiyonlarından Ziyaret

Zeynep Salih Alp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Futsal İl Birincileri Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

 

Ankara Liseler Arası Futsal Müsabakasında oynadıkları tüm maçları kazanarak Ankara birinciliğini kazanan Zeynep Salih Alp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Futsal İl Birincileri; okul idarecileri ve öğretmeleri eşliğinde, kazandıkları birincilik kupaları ve beraberinde gelen mutluluklarını Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurtla paylaştı.

 

Gençlerin ziyaretinden ve başarılarından oldukça memnun kaldığını özellikle de gençlerin sporla ilgilenmesinden ve sporu yaşam biçimi haline getirmelerinden mutluluk duyduğunu belirten Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, her öğrencinin en az bir dalda sanat, müzik, resim ve sporla ilgilenmesini çok istediğini belirtti. Akademik çalışmalarının beraberinde güzel sanatlarla ve sporla ilgilenen öğrencilerin hayatlarında bir disiplinin olduğunu, bu öğrencilerin bedenen ve zihnen daha sağlıklı ve hayata bakışlarında daha pozitif olabildiklerini sözlerine ekledi.

 

Daha donanımlı daha özgüvenli bir nesil yetiştirmek ve öğrencileri geleceğe daha iyi hazırlamak adına büyük bir titizlikle çalıştıklarını vurgulayan Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, tüm okul yöneticileri ve öğretmenlerden de aynı hassasiyeti göstermelerini rica etti.  Öğrencilerin ufuklarını açmak, onlara rehber ve destek olmak adına önemli çalışmalara imza atılması gerektiğini, bugün okullarda eğitim alan tüm öğrencilerin yarının büyükleri ve bu ülkenin geleceği olduğunun da unutulmaması gerektiğini belirtti.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, Ankara’yı 20-22 Ocak tarihleri arasında Kırşehir’de yapılacak Genç Kızlar Futsal Türkiye Grup Müsabakalarında temsil edecek Zeynep Salih Alp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine başarılar diledi  ve ihtiyaç duydukları her fırsatta kendilerini destekleyeceğini belirtti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

19-01-201619-01-201619-01-2016

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.