ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ın Makamını Neşelendirdi

Geleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ın Makamını Neşelendirdi

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Ankara’nın farklı ilçelerindeki okullardan bir grup öğrenci, İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’ la birlikte Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyaretten ve geleceğimizin umudu pırıl pırıl çocuklarımızı ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Kılıçlar, TBMM’nin açılışının, milletimizin esareti asla kabul etmeyeceğinin dünyaya gür sesle haykırılışı olduğunu ifade etti. Çok neşeli sohbetlerin edildiği ziyarette minikler, sırasıyla Vali Kılıçlar’ ın makamına oturdular. Çocukların makamda otururken kendilerine olan güveni ve heyecanı görülmeye değerdi.

 

Makama oturan çocuklarla sohbet eden Vali Kılıçlar: “Ankara Türkiye’nin başkenti, Cumhuriyet’in ilan edildiği, istiklal mücadelelerinin yapıldığı, Atatürk’ün istiklal mücadelesini yönettiği yerdir. Ankara’nın bu bakımdan diğer illere göre önemi son derece büyüktür. Biz de bunun sorumluluğunun bilincindeyiz. Ankara’da işler çok güzel gidiyor. İl Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte sizler için çok güzel eğitim yuvaları yapılmasını temine çalışıyoruz. Bu okulların, sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek özelliklere sahip olmasını istiyoruz.”

 

Ziyarete katılan çocuklar ve öğretmenlerle de sohbet eden Kılıçlar, daha sonra ziyaret heyetine valilik binasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün 27 Aralık 1919´da Ankara´ya gelişinde ziyaret ettiği ve Atatürk´ün çalışma odası olarak da kullandığı "Atatürk Odası"nı gezdirdi; ziyaretin sonunda günün anısına fotoğraf çekildi ve çocuklara çeşitli hediyeler sunuldu.

 

Geleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını NeşelendirdiGeleceğimizin Mimarları Olan Çocuklarımız Ankara Valisi Mehmet Kılıçların Makamını Neşelendirdi

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.