ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ARAMIZDAN AYRILIŞININ 81. YILINDA ANKARA'DA TÖRENLERLE ANILDI

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ARAMIZDAN AYRILIŞININ 81. YILINDA ANKARA'DA TÖRENLERLE ANILDI

         Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK vefatının 81. Yıldönümünde Ankara'nın tüm ilçelerinde törenlerle anıldı. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR bu kapsamda Keçiören'de düzenlenen 10 Kasım ATATÜRK'ü Anma Programı'na katıldı.

         Keçiören Neşet Ertaş Kültür ve Kongre Merkezinde yapılan Programa Müdürümüzle birlikte Keçiören Kaymakamı Sayın Uğur BULUT, Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut ALTINOK, Müdür Yardımcımız Sayın Abdurrahman TÜLÜCE ve Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ayhan IŞIK katılırken; okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler törende hazır bulundular.

         Program Mustafa Kemal ATATÜRK'ün anısına saygı duruşunda bulunulması ve ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı. Günün anlam ve önemini anlatan konuşma Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ayhan IŞIK tarafından yapıldı.

         Çocuk korosu eşliğinde yapılan sinevizyon gösterisi ile devam eden törende; şiir, oratoryo ve müzik dinletisi ile beraber ATATÜRK'ün sevdiği şarkılar öğrenciler tarafından seslendirildi.

         Program "Özlemimde ATATÜRK" konulu şiir, resim ve mektup yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödüllerini alması ve resim sergisinin gezilmesiyle sona erdi.

10-11-201910-11-201910-11-201910-11-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.