ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GATA’da Tedavi Gören Gazilerimize Ziyaret

GATA’da Tedavi Gören Gazilerimize Ziyaret

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli müdür yardımcıları ve şube müdürlerinden oluşan bir heyet  El Bab, Çukurca, Kayseri, İzmir ve Cizre’de yaralanan ve tedavileri devam eden gazilerimizi, Ankara Gülhane Araştırma Eğitim Hastanesinde ziyaret ettiler. Gülhane Araştırma Eğitim Hastanesi Gazi Birimi Sosyal Hizmetler uzmanlarınca karşılanan heyet,  yaralı askerleri tek tek ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Heyet  ayrıca gazilerimiz ile yakınlarına, valilik programı nedeniyle ziyarete katılamayan İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı’nın selam ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Geçmiş olsun ziyaretine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İhsan Yalçınkaya, M. Tayyip Kahyaoğlu, Cemal Büyüker, Hasan Kaleli, Bayram Güleç, İsmail Çetinkaya, Nesrin Kakırman ve  Şube Müdürü Ali Güngör katıldı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden gaziler ve yakınları, bu ziyaretin kendilerine çok büyük bir moral olduğunu söyleyerek,  Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü Heyetine teşekkür ettiler.

13-01-201713-01-201713-01-201713-01-2017

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.