ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurt’un Katıldığı Törenle Verildi

 eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurt’un Katıldığı Törenle Verildi

Fatih projesinin nihai hedefine ulaşmasında önemli bir rol oynayan eTwinning çalışmaları meyvelerini veriyor. eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri; Müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri-1 Şubesi tarafından Mustafa Necatibey salonunda düzenlenen ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un teşrif ettiği ödül töreniyle öğretmenlerimize takdim edildi.

 

Bilindiği gibi eTwinning, bilgi ve iletişim teknolojilerinin kullanımı vasıtasıyla gerekli araç ve hizmetleri sağlayarak proje hazırlayanlara destek vermek; okulların herhangi bir konuda kısa ve uzun vadeli ortaklıklar kurmasını kolaylaştırarak Avrupa´da okul işbirliğini teşvik etmek olarak açıklanabilecek çalışmanın adıdır.   

 

Törende kısa bir konuşma yapan Bozkurt: “ Gönüllülük esasına dayanan ve maddi bir karşılık beklemeden yürütülen bu tür çalışmaları büyük takdirle karşılıyor, hepinizi tebrik ediyorum. Harcanan emek ve varılmak istenen hedef bizim için belki ödülün kendisinden bile önemlidir. Çünkü bu çalışmaları, eğitime yeni bir anlayışla ivme kazandırmak için çıkılan yolda atılan sağlam bir adım olarak görüyorum. Her zaman gıptayla izlediğimiz, özverili ve çalışkan öğretmen modelinin temsilcisi siz değerli öğretmenlerimizi başarınız ve çalışmanızdan dolayı kutluyorum.” dedi.

 

Erol Bozkurt, Brüksel’de yapılan değerlendirme sonucu ülke ödülünü kazanan öğretmenlerimizden Derya Örs’ü, ödül sevincini görev yaptığı İstanbul değil de Avrupa Kalite Etiketi ödüllerinde Türkiye’de liderliği elinde tutan Ankara’daki ekiple paylaşmak istemesinden dolayı ayrıca tebrik etti.

 

Ödüllerin takdiminden sonra çalışmalarla ilgili tanıtımın yapıldığı sunumla devam eden törene Bozkurt’un yanı sıra YEĞİTEK Genel Müdürlüğü UDS Ulusal Koordinatörü Mehmet Fatih Döğer, Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri-1 Şube Müdürü Zafer Yılmaz ve proje koordinatörü öğretmenlerimiz katıldı.

 

 eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurtun Katıldığı Törenle Verildi eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurtun Katıldığı Törenle Verildi eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurtun Katıldığı Törenle Verildi eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurtun Katıldığı Törenle VerildieTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurtun Katıldığı Törenle VerildieTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurtun Katıldığı Törenle Verildi eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Bozkurtun Katıldığı Törenle Verildi

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.