ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ENGELLİ, HÜKÜMLÜ/TMY İŞÇİ ALIMI BAŞVURU SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ENGELLİ, HÜKÜMLÜ/TMY İŞÇİ ALIMI BAŞVURU SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ENGELLİ, HÜKÜMLÜ/TMY İŞÇİ ALIMI BAŞVURU SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

Ankara İlinde bulunan okul ve kurumlara Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından engelli, hükümlü/TMY statüsünde alınacak işçilerden, daha önce İŞKUR listelerine alınan ancak başvuru ilanından haberdar olamamaları nedeniyle, mülakata girmek için başvuru süresi içinde Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne başvuruda bulunmayan ve istenen belgeleri teslim etmeyen işçi adayları için, İşçi Alımı Merkez Yürütme Kurulu Kararıyla başvuru tarihleri 17 Ekim 2018 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar uzatılmıştır.

Başvuruda bulunamayan adayların 17 Ekim 2018 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar başvurularını bizzat yapmaları ve aşağıda belirtilen belgeleri ibraz etmeleri zorunludur.

Bu duyuru işçi adaylarına tebliğ niteliği taşımakta olup belirtilen tarihe kadar başvuruda bulunmayan adaylar mülakata katılma ve işe yerleştirilme hakkını kaybedecektir.

Başvuruda bulunacak adayların listesi için tıklayınız.

Başvuru Adresi: Millî Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü (Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 4. Kat)

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

1.       1) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

2.       2) İkametgah Kağıdı

3.       3) Adli Sicil Kağıdı

4.       4) 2 adet Fotoğraf

5.       5) SGK Hizmet Dökümü Belgesi (Daha Önce Çalışmış Olanlar İçin)

6.       6) Diploma Örneği

7.       7) KPSS ve EKPS (Lise ve üstü öğrenim şartı arananlar için)

8.       8) Varsa Ustalık ve Yeterlilik Belgesi

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.