ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİME BİR DESTEK DE ANKARA SANAYİ ODASI'NDAN

Eğitime %100 destek sağlamak amacıyla Ankara Sanayi Odası tarafından, ihtiyacı olan öğrencilerimize dağıtılmak üzere Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR' a 115 adet klavyeli tablet teslim edildi.
EĞİTİME BİR DESTEK DE ANKARA SANAYİ ODASI'NDAN

       Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından, Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, çevrimiçi eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilmek üzere, 115 adet klavyeli tablet teslim edildi.

       ASO olarak eğitime her türlü desteklerinin hazır olduğunu ifade eden Başkan ÖZDEBİR, ilerleyen günlerde de daha büyük projelerle Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze destek olabileceklerini ifade etti. Böylece ülkemiz ve milletimiz adına imkanı olan her kurum ve kuruluş gibi aydınlık geleceğimiz olan gençlere ve eğitime yönelik atması gereken destek adımlarını, güçleri yettiğince, atmaya devam edeceklerinin haberini de verdi.

     ASO'nun ev sahipliğinde gerçekleşen teslim törenine Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, ASO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nurettin ÖZDEBİR, ASO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Seyit ARDIÇ ve ASO Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

25-01-202125-01-202125-01-2021

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.