ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitim Yönetimi Semineri” Sertifika Töreni Yapıldı

 “Eğitim Yönetimi Semineri” Sertifika Töreni Yapıldı

 

Göreve yeni başlayan okul müdürlerine mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla verilen eğitim yönetimi seminerinin sertifika töreni Dikmen Nevzat Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.

 

Ödül töreninin açılışı Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Müzik Eğitimini Geliştirme ve Destekleme Projesi (MEGDEP) nin yazıp bestelediği ve stüdyo ortamında hazırladığı çocuk şarkılarının katılımcılara sunulmasıyla başladı.

 

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt,  okul müdürlerine verilen eğitim yönetimi seminerinin ve verilmeye devam edecek tüm seminerlerin çok titiz bir çalışmayla düzenlendiğini, alanında uzman kişilerce verildiğini ve sundukları eğitim hizmetleriyle okul müdürlerinin mesleki kariyerlerine ve gelişimlerine katkı sağlayacaklarına inandıklarını dile getirdi.  

 

Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, eğitimde ve yönetimde kaliteyi arttırmak amacıyla düzenledikleri hizmet içi seminer programları kapsamında herhangi bir değerlendirme ve görüşlerinin olması durumunda,  kendisine bizzat belirtebilmeleri için törende hazır bulunan tüm okul müdürlerine mail adresini verdi ve mutlaka önerilerini değerlendirmeye alacaklarını ifade etti. Programın sonunda eğitimlerini başarıyla tamamlayan okul müdürlerine sertifikalarını verdi.

 

 Eğitim Yönetimi Semineri Sertifika Töreni Yapıldı Eğitim Yönetimi Semineri Sertifika Töreni Yapıldı Eğitim Yönetimi Semineri Sertifika Töreni Yapıldı Eğitim Yönetimi Semineri Sertifika Töreni Yapıldı Eğitim Yönetimi Semineri Sertifika Töreni Yapıldı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.