ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'CUMHURİYET BAYRAMI ÖDÜLLERİ' ÖĞRENCİLERİMİZE VERİLDİ

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Cumhuriyet ve Gençlik" temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışması sonucunda ödüller sahiplerini buldu.
'CUMHURİYET BAYRAMI ÖDÜLLERİ' ÖĞRENCİLERİMİZE VERİLDİ

          25 ilçeden yüzlerce öğrencimizin katıldığı Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Cumhuriyet ve Gençlik" temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışması sonuçlandı. Müdürlüğümüzün Mehmet Akif Ersoy Toplantı Salonu'nda düzenlenen ödül törenine İl Müdürümüz Turan Akpınar, Mdr. Yard. Abdurrahman Tülüce, Çankaya İlçe MEM Yaşar Türk, dereceye giren öğrencilerimiz ve velileri katıldılar. 

          Resim, şiir ve kompozisyon dalında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri de yine Müdür ve Müdür Yardımcılarımız tarafından verilirken öğrencilerimizin mutlu ve heyecanlı oldukları gözden kaçmadı.

          29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın önemini vurgulamak ve Cumhuriyetin değerini nesilden nesile aktararak yaşatmak amaçlı İl Müdürlüğümüzce düzenlenen yarışmamızın ödül töreni, oturma düzeninden ödül teslimine, pandemi kurallarına uyularak gerçekleştirilip, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

02-11-202002-11-202002-11-2020

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.