ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları Değerlendirme  Toplantısı Yapıldı

Ankara Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı başkanlığında, ‘Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları’ çalışmalarını kapsayan etkinliklerle ilgili, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İhsan Yalçınkaya ve Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları komisyonu il ve ilçe koordinatörlerinin katılımı ile Müdürlüğümüz Necatibey Toplantı Salonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.

Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları komisyonu il ve ilçe koordinatörlerinden yapılan ve sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi alan Bardakcı, koordinatörlere teşekkür ederek, eğitim-öğretimde öğrencilerin eğlenerek, yaparak  ve yaşayarak, sürece dahil olarak öğrenmelerinin asıl amaçları olması gerektiğini vurguladı.

Bardakcı, atölye çalışmaları, müze eğitimleri, tarihi yerlerin gezilmesi gibi etkinliklerle eğitimi okul dışına taşımanın önemini belirterek, toplantıyı sonlandırdı.

22-11-201622-11-2016

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.