ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başkan Cemil Çiçek TBMM’ nin Açılışının 95. Yıldönümünde Makamında Çocukları Ağırladı

Başkan Cemil Çiçek TBMM’ nin Açılışının 95. Yıldönümünde Makamında Çocukları Ağırladı

 

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un eşlik ettiği minik öğrenciler TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i makamında ziyaret etti. Bayram nedeniyle kabule dört torununu da getiren Çiçek çocuklarla yakından ilgilendi; onları dinledi.

 

Meclisin açılışının yıldönümünün, çocuklara bayram olarak armağan edilmesinin bir anlamı olduğunu; çocukların geleceğin emanetçisi olarak görüldüğünü ifade eden Çiçek, ülkemizin çocuklarımız sayesinde aydınlık yarınlara ulaşacağını sözlerine ekledi.

 

Pursaklar Feride Bekçioğlu Ortaokulu öğrencisi Tuğrul Han Şeyihoğlu’ nu makamına oturtan Başkan Çiçek, Meclis’in millet iradesini yansıtan en yüce makam olduğunu vurguladı.

 

Tuğrul Han Şeyihoğlu da arkadaşlarıyla beraber bu anlamlı günde Meclis’te olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduğunu ifade etti. Çocuklar olarak kendilerine güvenen büyüklerinin güvenini boşa çıkarmayacaklarını, söyledi.

 

Cemil Çiçek daha sonra misafirlerine TBMM Genel Kurul Salonu’nu gezdirdi. Miniklere çeşitli hediyeler verdi. 

 

Başkan Cemil Çiçek TBMM nin Açılışının 95. Yıldönümünde Makamında Çocukları AğırladıBaşkan Cemil Çiçek TBMM nin Açılışının 95. Yıldönümünde Makamında Çocukları Ağırladı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.