ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞARI YOLUNDA BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR

BAŞARI YOLUNDA BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR

         Müdürlüğümüz Koordinatörlüğünde yürütülecek olan "DIVERSITY-FARKLILIKLAR İÇİNDE BİRLİKTELİK, Erasmus+KA101 projemizin açılış toplantısı Müdürümüz Sn Turan AKPINAR'ın katılımı ile online olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Müdür Yardımcımız Mehmet ÇALIŞKAN, Ankara İl MEM ARGE Uluslararası Projeler ekibi ile konsorsiyum üyesi 9 okulumuzun yöneticileri ve öğretmenleri katıldı.

          Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR'ın "Müdürlüğümüz ile okullarımız arasındaki uyum ve iş birliğinin başarıyı getirdiğini" vurgulayan konuşmasıyla başladı. Sayın AKPINAR, okullarımızda devam etmekte olan uyum çalışmalarını destekleyecek nitelikte olan bu projemiz sayesinde kurumlar arası iş birliğinin artacağını ve yabancı öğrencilerin okullarımızdan başlayarak ülkemize ve dünyaya entegre olmaları sürecinin hızlanacağını belirtti. Toplantı, üye okullarımızın tanıtım sunumları ve Uluslararası Projeler ekibimizin projenin yürütme süreçleri ile ilgili bilgilendirmeleri ile tamamlandı.

19-01-202119-01-202119-01-2021

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.