ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bağımsızlık Yolunda 19 Mayıs teması ile ilkokul, ortaokul ve liseler arasında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimiz ödüllerini aldılar.
![Bağımsızlık Yolunda 19 Mayıs teması ile ilkokul, ortaokul ve liseler arasında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimiz ödüllerini aldılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/14141418_IMG_20210614_140924_137.jpg)
Müdürümüz Sn. Turan AKPINAR; "Bağımsızlık Yolunda 19 Mayıs" teması ile ilkokul, ortaokul ve liseler arasında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini verdiler. Kendilerine; Altındağ Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Asım BALCI, Müdür Yardımcımız Sayın Abdurrahman TÜLÜCE ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Oğuz YILMAZ da eşlik ettiler.