ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınav Duyurusu

Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınav Duyurusu

Aday Öğretmen Sözlü Sınavlarına İlişkin Dikkat Edilecek Hususlar

 

1-Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınavı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi Gazi Çiftliği Anadolu Lisesinde (EMNİYET MAH. ABANT CAD. NO: 13 İÇ KAPI NO: 1 YENİMAHALLE / ANKARA - Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi yanı)  27.03.2017-31.03.2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

 

2- 15 aday sabah oturumu; 15 aday öğlen oturumu olmak üzere her gün 30 aday öğretmen sınava alınacaktır.

 

3- Sabah oturumunda 15 aday öğretmen saat 09.00´da; öğlen oturumunda ise 15 aday öğretmen saat 13.00’te bekleme salonunda eksiksiz olarak hazır bulunacaklardır.

 

4-Aday öğretmenler sınav takviminde belirtilen gün ve saatte sınav için belirlenen salonda hazır bulunacaklardır. Geç kalanlar ya da gelmeyenler sınava alınmayacaktır.

 

5-Aday öğretmenler bekleme salonu ve sınav salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf ve video makinesi v.b. elektronik cihaz bulundurmayacaklardır.

 

6-Sınava gelirken sınav giriş belgesi (Bakanlık tarafından yayınlandığı takdirde) ve kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden biri) yanlarında getirerek komisyona ibraz edeceklerdir.

 

7. Sözlü sınavına girecek Aday Öğetmenler sınava girdikleri gün görevli izinli sayılmışlardır.

 

8. Yetiştirme sürecini tamamlamış olan Aday Öğretmenler yetiştirme sürecine ilişkin hazırlamış oldukları dosyalarını komisyona sunmak üzere yanlarında getirebilirler.

 

Aday Öğretmenlerin Mülakat Listesi

 

İnsan Kaynakları – 4 Şube Müdürlüğü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.