ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara’nın Başarılı Öğrencileri

Millî Eğitim Vakfı Batıkent Ortaokulu öğrencileri çeşitli spor dallarında elde ettikleri başarılarının sevincini paylaşmak için Millî Eğitim Müdürümüz Vefa Bardakcı’yı makamında ziyaret ettiler.
Ankara’nın Başarılı Öğrencileri

Okçuluk, badminton,  bocce, karate, kayak, kickboks, resim, satranç ve fizik alanlarında göstermiş oldukları başarılar ile; Ankara ve Türkiye şampiyonalarında dereceler elde eden Millî Eğitim Vakfı Batıkent Ortaokulu öğrencileri sevinçlerini ve başarılarını Ankara Millî Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı ile paylaştılar.

Spor müsabakalarında derece elde eden bütün öğrencilerinin akademik başarılarının da çok yüksek olduğunu vurgulayan okul müdürü Atila Ulaş, öğrencileriyle gurur duyduklarını belirtti.

Spora gönül vermiş öğrencilerimizin ortaya koyduğu başarı tablolarıyla gururlandığını ifade eden Bardakcı, ‘Okullarımızın, akademik açıdan donanımlı; sportif ve kültürel alanlarda da başarılı öğrenciler yetiştiren kurumlar olması bizleri çok mutlu etmektedir. Her bir öğrencimizin spor, sanat, bilim, resim ve müzik gibi en az bir sportif veya kültürel faaliyetle ilgilenmesini çok istiyoruz.  Okul yöneticilerimizin öğrencilerimizi bu yönde teşvik etmelerinin gerekliliğini her fırsatta dile getiriyoruz. Bizlere elde ettikleri başarılar ile bu gururu ve mutluluğu yaşatan tüm öğrencilerimizi, onların yetiştirilmesinde emeği geçen öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi tebrik ediyoruz.’ dedi.

Ziyaret öğrencilerin hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

03-05-201703-05-201703-05-201703-05-2017

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.