ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Valisi Ercan Topaca, Hayırsever Süleyman İlik ile Okul Protokolü İmzaladı

‘Eğitime % 100 Destek Projesi’ kapsamında hayırsever vatandaş Süleyman İlik’in yapacağı bağış ile ilgili protokol Ankara Valiliğinde imzalandı.
Ankara Valisi Ercan Topaca, Hayırsever Süleyman İlik ile Okul Protokolü İmzaladı

Valilik Makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine, Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Ali Sözen, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı,  hayırsever vatandaş Süleyman İlik ve çocukları katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Vali Ercan Topaca, devlet imkânları ile yapılan eğitim yatırımları ile birlikte hayırsever vatandaşlarımızın da çok önemli katkıları olduğunu hatırlatarak, “Tüm hayırsever vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Çocuklarımız, ülkemizin en önemli zenginlik kaynağı ve geleceğimizin teminatıdır. Onların geleceğe daha iyi hazırlanmaları hiç kuşkusuz geleceğimiz adına büyük önem taşıyor. Bu anlamda ilimiz okullarının fiziki şartları her geçen gün daha iyiye gidiyor. 2019-2020 eğitim-öğretim yılında tekli eğitime geçmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda ilimiz genelinde 330 yeni okulda toplam 9.376 derslik inşa ediyoruz. Bu önemli yatırımların yanında hayırsever vatandaşlarımız da destek ve katkılarını esirgemiyor. Katkılarından dolayı hayırsever vatandaşımız Sayın Süleyman İlik Bey’e ve tüm hayırsever vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederim.” dedi.

-27-09-201727-09-2017

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.