ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İLE ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

ANKARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İLE ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Ankara Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Harun FATSA'nın imzalarıyla yürürlüğe giren "İş Birliği Protokolü"; Ankara Üniversitesi ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı Ankara il sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarında görevli öğretmenlere yönelik olarak üniversite mensubu öğretim üyelerinin desteği ile eğitimler, seminerler ve atölye çalışmaları düzenlenmesini, karşılıklı planlama ile ortak projelerin hayata geçirilmesi için iş birliği yapılmasını amaçlamaktadır.

Ankara Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Harun FATSA tarafından imzalanan "İş Birliği Protokolü" seromonisinde; Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşen APAYDIN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan BAYAZITLI, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hicabi KIRLANGIÇ, Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayfer TEZEL, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emine ÖZMETE, Genel Sekreter Ömer Nadir SOYLU ile Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE ve Strateji Geliştirme Birimi'nden sorumlu Şube Müdürümüz Selim COŞKUN, Proje Uzmanı Öğretmenlerimiz Feride GÖREGEN ve Yucan EKE de hazır bulunmuşlardır.

06-04-202206-04-202206-04-2022

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.