ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Şampiyonu Atletizm Takımından Erol Bozkurt’a Ziyaret

Ankara Şampiyonu Atletizm Takımından Erol Bozkurt’a Ziyaret


Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atletizm Takımı öğrencileri Ankara şampiyonu olmanın sevincini paylaşmak için Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret ettiler.


15-16 Mart tarihlerinde Naili Moran Atletizm pistinde gerçekleştirilen Ankara okullar arası puanlı atletizm yarışmasında 16 farklı branşta 7 birincilik, 3 ikincilik ve 3 üçüncülük derecesi ile şampiyon olarak İzmir’de yapılacak grup elemelerine katılmaya hak kazanan Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atletizm Takımı öğrencilerini bu başarılarından ötürü tebrik eden Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt: “ Gençlerimizin ziyaretinden ve başarılarından oldukça memnunuz. Her öğrencimizin en az bir dalda sanat, müzik, resim ve sporla ilgilenmesini çok istiyoruz. Akademik çalışmalarının beraberinde güzel sanatlarla ve sporla ilgilenen öğrencilerin hayatlarında bir disiplinin olduğunu, bu öğrencilerin bedenen ve zihnen daha sağlıklı ve hayata bakışlarında daha pozitif olduklarını gözlemliyoruz.”dedi.


Daha donanımlı, özgüveniyle mütevazılığını harmanlamış bir nesil yetiştirmek ve öğrencileri geleceğe daha iyi hazırlamak adına büyük bir titizlikle çalıştıklarını vurgulayan Ankara Millî Eğitim Müdürü Bozkurt, öğrencilerden de kendilerine yakışır başarılar beklediğini sözlerine ekledi. Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

 

30-03-201630-03-201630-03-201630-03-2016

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.