ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"ANKARA OKUL ÖZ DEĞERLENDİRME SİSTEMİ" UYGULAMASI BAŞLAMIŞTIR
![](/meb_iys_dosyalar/2022_03/15115204_20220314_185415.jpg)
Ankara'da okul/kurumlarımız öz değerlendirmeyle güçlenecek. Okul/kurumlarımızın "Eğitim ve Öğretimde Kalite, Proje ve Yarışmalar, Fiziki Altyapı, Yönetim ve Organizasyon" alanlarında izlenmesini, değerlendirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak amacıyla "Ankara Okul Öz değerlendirme Sistemi" uygulaması başlatılmıştır.