ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’tan, Yalçın Eskiyapan İlkokuluna Ziyaret

 Ankara Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’tan, Yalçın Eskiyapan İlkokuluna Ziyaret

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt,  Keçiören Yalçın Eskiyapan İlkokulunu ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyaretin amacının, eğitimin en önemli unsuru olan öğretmenler ve öğrencileri kendi mekanlarında ziyaret etmek olduğunu ifade eden Milli Eğitim Müdürü Bozkurt sınıflara girip öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin ilgi, dikkat, gayret ve samimiyetinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Her zaman toplumun önünde, topluma örnek olan ve yol gösteren kişiler olarak gördüğü öğretmenlerle bir araya gelen ve öğretmenleri dinleyen Milli Eğitim Müdürü Bozkurt: “Her fırsatta meslektaşım olan siz öğretmenlerle bir araya gelmeye çalışıyorum çünkü yönetim anlayışımızda sizleri hep en öne aldığımızı bilmenizi istiyorum. Bizim çalışmalarımızda eğitim öğretim faaliyetleri hep ilk sıradadır, bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu kapsamda Müdürlüğümüz bünyesindeki her birim de eğitim faaliyetlerinin daha verimli yürütülebilmesine hizmet edecektir.”dedi. 

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.