ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğünden Ömer Özen’e Uğurlama

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğünden Ömer Özen’e Uğurlama

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü 2016 yılının ilk Şube Müdürleri toplantısında Özel Büro 2 ( Basın Yayın- Halkla İlişkiler) ve Özel Büro 3 ( Protokol) Şubeleri Müdürü Ömer Özen’in emekliye ayrılmasından dolayı uğurlama programı gerçekleştirildi.

 

Özel Büro 2 ( Basın Yayın- Halkla İlişkiler) ve Özel Büro 3 ( Protokol) Şubeleri Müdürü Ömer Özen’e emekliliğinden dolayı hayırlı olsun dileklerini ileten Milli Eğitim Müdürü Bozkurt: “Kendi ifadesiyle Milli Eğitim camiasına 41 yılını harcayan kıymetli bir mesai arkadaşımız Ömer Özen’in emekliye ayrılıyor olmasından dolayı kendisine hayırlı olsun demek istedik. Bundan sonraki hayatında daha huzurlu, mutlu, sağlıklı olması temennisinde bulunurken bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etmek istiyorum. Ömer Bey son derece nezaketli, işini ciddiye alan, son güne kadar işini sadakatle yapan, Milli Eğitimi seven, kendi işini seven, hangi görev verilirse verilsin zor şartlarda bile koşarak o göreve giden, örnek kişilikteki insanlardan. Şimdiye kadar gerek insani ilişkilerinde gerek yaptığı birçok işte genç arkadaşlara ve bizlere örnek oldu. Protokol görevlerinde hep en önde ve herkesten daha dik bir duruş gerçekleştirdiğini bizzat gözlemledim.”dedi.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’a ve diğer çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini ileten Özel Büro 2 ( Basın Yayın- Halkla İlişkiler) ve Özel Büro 3 ( Protokol) Şubeleri Müdürü Ömer Özen: “İşimi ve çalışmayı hep sevdim. 41 yıllık meslek hayatımda her zaman yapabileceğimin en iyisini yapmaya, Milli Eğitim camiasına verebileceğimin en iyisini vermeye çalıştım. Bu camianın bir bireyi olmaktan da her zaman gurur duydum. Hepiniz hakkınızı helal edin.”dedi.

 

Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu programda Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt emeklerinden dolayı Ömer Özen’e bir kez daha teşekkür ettikten sonra plaket ve başarı belgesi takdim ederek kendisini toplantıya katılanların alkışları eşliğinde uğurladı.

 

Programın ardından gerçekleştirilen toplantıda Kültür-Valilikçe Yürütülen Projeler-Çocuk Dostu Şehir Projesi’nden sorumlu Müdür Yardımcısı İhsan Yalçınkaya, yetki alanındaki birimlerin yaptığı ve yapacakları çalışmaları tanıtan bir sunum yaptı.

 

Ömer Özen’in Veda Mektubu

 

05-01-201605-01-201605-01-201605-01-201605-01-201605-01-2016

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.