ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İÇİN İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR BAŞKANLIĞINDA AYAŞ İLÇESİNDE BİR ARAYA GELDİLER
![ANKARA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İÇİN İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR BAŞKANLIĞINDA AYAŞ İLÇESİNDE BİR ARAYA GELDİLER](/meb_iys_dosyalar/2019_07/06090104_1.jpg)
İl Müdürümüz Sayın Turan Akpınar'ın başkanlığında İL Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve 25 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, belirlenen gündem maddeleri çerçevesinde yıl sonu değerlendirme toplantısı yaptılar.