ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Millî Eğitim Müdürü M. Tayyip Kahyaoğlu’nun Göreve Başlama Mesajı

Ankara Millî Eğitim Müdürü M. Tayyip Kahyaoğlu’nun Göreve Başlama Mesajı

20.05.2016 tarihi itibariyle Ankara Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum.

Ankara’daki çocuklarımıza eğitim adına hizmet için bir fırsat olarak gördüğüm yeni görevimi devralmaktan onur duyuyor, beni bu göreve layık gören Sayın Bakanımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Ankara’da eğitim ve öğretimi özverili çalışmaları ile bugünlere getiren, mesai harcayan benden önceki Millî Eğitim Müdürlerimize ve Ankara Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına eğitime yaptıkları katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Ankara Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın onur ve gururunu yaşarken, üstlenmiş olduğumuz bu yeni görevin sorumluluğunun ne kadar ağır olduğunun da farkındayız. Ankara’ya ve Ankara’mızdaki çocuklarımıza hizmet etmek ve onları en iyi şekilde yetiştirmek adına yürüteceğimiz yeni görevimizde devraldığımız bayrağı daha ileri götürmek için yeni bir heyecan ve ruh ile hizmet edeceğiz.

Ankara’mızın gayet iyi seviyede olan eğitimini daha da yükseltmek ve geliştirmek bilinciyle çalışmalarımızı azim ve gayret içerisinde tüm İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimiz, okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle birlik, beraberlik ve uyum içinde yürüteceğiz.

Millî ve manevi değerlerimize bağlı, çağın gerektirdiği teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip eden, sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek birinci görevimiz olacaktır. Bu kutsal görevimizde geleceğimizin teminatı yavrularımızı parlak ve güçlü yarınlara hazırlamamızda, aynı yolda beraber yürüyeceğimiz tüm mesai arkadaşlarıma başarılar diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

                                                                                                                      M. Tayyip KAHYAOĞLU

                                                                                                                        Millî Eğitim Müdürü 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.