ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

 

Bayramlar insanlar için sevinçtir, neşe kaynağıdır; geleneklerimizin ve toplumsal güzelliklerimizin yaşatıldığı; yaşlıların, hastaların ve yoksulların toplum nazarındaki kıymetinin gösterildiği; acıların paylaşılarak azaltıldığı, sevinçlerinse çoğaltıldığı zamanlardır.

 

On bir ayın sultanı, bereket ve paylaşma mevsimi Ramazan’ın sonuna erişmiş bulunuyoruz. Millet olarak, yaşadığımız huzurlu manevi havanın ardından bayramı coşkuyla karşılamaya hazırlanıyoruz.

 

Milletimizin mutluluğu, esenliği, birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni ederek Ramazan Bayramınızı en kalbî duygularımla kutluyorum. Aileniz ve sevdiklerinizle nice bayramlara sağlık ve mutlulukla ulaşabilmenizi canı gönülden diliyorum.

 

                                                                                                                                    Erol BOZKURT

                                                                                                                                 Milli Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.